KIM JESEM ?

Nazywam się Jerzy Drozdowski i jestem informatykiem.

Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko rozumianą informatyką. Wykształcenie informatyczne zdobyłem na Politechnice Krakowskiej i Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczestniczyłem też w wielu kursach i szkoleniach, na których poszerzałem swoje kompetencje.

Doświadczenie zdobywałem m.in. w dużej państwowej firmie, w firmach branży budowlanej, instytucjach związanych z kulturą i sztuką, w organizacjach pozarządowych, prywatnych firmach, w szczególności w firmach z branży IT. Posiadam wiedzę i doświadczenie związane z sieciami komputerowymi, środowiskami wirtualnymi, serwerami, urządzeniami NAS, systemami Windows i Linux oraz tworzeniem stron internetowych. Zajmowałem się także koordynacją techniczną i pełną obsługą informatyczną przy organizowaniu dużych międzynarodowych konferencji oraz doradztwem informatycznym dla małych firm.

W 2018 roku postanowiłem założyć własną firmę – IT Asystent. Zapraszam do współpracy firmy, które posiadają swoją infrastrukturę IT oraz chcą zaistnieć w Internecie, ale nie posiadają odpowiedniego personelu odpowiedzialnego za te zagadnienia.

JERZY DROZDOWSKI
JERZY DROZDOWSKIInformatyk

W dzisiejszych czasach nowoczesne technologie odgrywają kluczową role w rozwoju firmy, jednocześnie sprawiając wiele kłopotów z uwagi na ogromną dynamikę rozwoju branży IT. Nie musisz wszystkiego kontrolować sam – zajmij się rozwojem swojej firmy, a ja zajmę się obsługą technologiczną.

Zajmuję się kompleksową obsługą IT, dotyczy to storn www wraz z hostingiem, instalacją i utrzymaniem serwerów, Help Deskiem, utrzymaniem sieci, serwisowaniem sprzętu i wszelkich innych czynności, które wymagają fachowej wiedzy branżowej.

Działam na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. W przypadku współpracy zdalnej nie mamy ograniczeń terytorialnych.

Świadczę usługi w oparciu o regularną współpracę w umówionym wymiarze czasowym lub przedmiotowym, a także podejmuję współpracę doraźną w razie zaistnienia takiej potrzeby lub w przypadku wykonywania jednorazowych zleceń.

WSPARCIE IT DLA TWOJEGO BIZNESU.

Nie musisz zatrudniać swojego informatyka na etat ani ponosić dodatkowych kosztów związanych z utworzeniem kolejnego stanowiska pracy.
Skorzystaj z moich usług i skup się na rozwoju swojej firmy.

POMOC

Masz awarię IT, która powoduje przestój w Twojej firmie?

ZAWSZE GOTOWY DO POMOCY

Nie trać swojego czasu i zastaw mi usunięcie awarii związanej z IT.

OBSŁUGA IT

Zajmę się kompleksowo infrastrukturą IT w Twojej firmie

Utrzymanie infrastruktury

Nie potrzebujesz informatyka na etacie, skorzystaj z moich usług i oszczędzaj.

WWW

Powierz mi obsługę i utrzymanie swojej strony www.

Obsługa stron i hosting

Zajmę się Twoją stroną www. Zapewnię hosting i zadbam o aktualizacje treści.

TO MA SENS.

Powierz mi kompleksową obsługę IT swojej firmy. Oszczędzisz pieniądze potrzebne na utrzymanie informatyka w swojej firmie i jednocześnie zyskasz profesjonalną obsługę. Zapoznaj się z moją ofertą i wybierz coś dla siebie. Zapewniam korzystne warunki współpracy.

0%
Oszczędzaj czas
0%
Oszczędzaj pieniądze
0%
Rozwijaj firmę

MASZ PYTANIA ?
NAPISZ LUB ZADZWOŃ.