Zapewniam kompleksową opiekę IT dla Twojej firmy.

Działasz na terenie Mielca lub okolicy? Prowadzisz małą lub średnią firmę, masz na wyposażeniu co najmniej kilka komputerów?
A może potrzebujesz stronę internetową dla swojej firmy?

Ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Powierz obsługę informatyczną swojej firmy doświadczonej osobie!

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży IT. Nie musisz zatrudniać informatyka na pełny etat, wystarczy, że skorzystasz z mojej wiedzy i umiejętności.

W dzisiejszych czasach dobry informatyk potrzebny jest w każdej firmy. Dlatego już dziś zapraszam do współpracy!

KIM JESTEM ?

Jerzy Drozdowski
Jerzy Drozdowski

Jestem informatykiem z wieloletnim, szerokim doświadczeniem w branży. Świadczę usługi na rzecz firm, które posiadają swoją infrastrukturę IT oraz chcą zaistnieć w Internecie, ale nie posiadają odpowiedniego personelu odpowiedzialnego za te zagadnienia.

Zajmuję się również tworzeniem stron internetowych w oparciu o CMS-y Joomla i WordPress.

Ukończyłem studia informatyczne na Politechnice Krakowskiej a także podyplomowe na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie zdobywałem pracując w działach IT  w państwowych instytucjach o ogólnopolskim zasięgu działania jak również w prywatnych firmach związanych z produkcją, realizacją projektów finansowanych z UE lub e-Commerce.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ ?

Zapraszam do współpracy małe i średnie firmy, a także osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

W dzisiejszych czasach nowoczesne technologie odgrywają kluczową role w rozwoju firmy, jednocześnie sprawiając wiele kłopotów z uwagi na ogromną dynamikę rozwoju branży IT. Nie musisz wszystkiego kontrolować sam – zajmij się rozwojem swojej firmy, a ja zajmę się obsługą technologiczną.

Zajmuję się kompleksową obsługą IT, dotyczy to storn www wraz z hostingiem, instalacją i utrzymaniem serwerów, Help Deskiem, utrzymaniem sieci, serwisowaniem sprzętu i wszelkich innych czynności, które wymagają fachowej wiedzy branżowej.

Działam na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. W przypadku współpracy zdalnej nie mam ograniczeń terytorialnych.

Świadczę usługi w oparciu o regularną współpracę w umówionym wymiarze czasowym lub przedmiotowym. Podejmuję się także współpracy doraźnej w razie zaistnienia takiej potrzeby lub w przypadku wykonywania jednorazowych zleceń.

OUTSOURCING i HELP DESK.

Kompleksowa obsługa informatyczna dla Twojej firmy. Pomoc użytkownikom, obsługa sprzętu i oprogramowania, zakup nowego sprzętu i wdrażanie nowych rozwiązań. Nie musisz zatrudniać swojego informatyka na etat ani ponosić dodatkowych kosztów związanych z utworzeniem kolejnego stanowiska pracy.

OSZCZĘDZAJ CZAS

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE

POSTAW NA ROZWÓJ

KOPIE BEZPIECZEŃSTWA.

O tym jak ważne jest zabezpieczenie danych przed utratą wie chyba każdy, jednak w praktyce często zapominamy o wdrożeniu odpowiednich rozwiązań, które uchronią nas przed bezpowrotną utratą efektów naszej pracy.

Oferuję implementację rozwiązań, które zapewnią Twojej firmie bezpieczeństwo danych oraz zapewnią szybkie ich odzyskanie w przypadku ich utraty na skutek awarii lub przypadkowego usunięcia. Warto również zabezpieczyć się na wypadek zaszyfrowania plików przez złośliwe oprogramowanie.

Koszty wdrożenia odpowiednich rozwiązań są często wielokrotnie mniejsze niż straty związane z utratą danych, które niejednokrotnie stanowią dorobek kilkuletniej pracy wielu osób.

ROZWIĄZANIA W CHMURZE.

Zainwestuj we własną chmurę i ciesz się z korzyści, które Ci przyniesie. Postaw na niezawodność i prostotę obsługi.

SERWERY LINUX
SERWERY WIRTUALNE.

Potrzebujesz własny serwer www, poczty lub inny?

Oferuję instalację i konfigurację serwerów opartych o rozwiązania linuxowe, dzięki którym Twoja firma zachowa całkowitą kontrolę nad własnymi stronami www i pocztą firmową. Utrzymuj w swoich zasobach dowolną ilość stron www, zapomnij o limitach skrzynek pocztowych.

HOSTING.

Potrzebny Ci jest niezawodny HOSTING? Szukasz miejsca na serwerze dla strony internetowej, bazy danych czy poczty elektronicznej?

STRONY WWW.

Potrzebujesz stworzyć stronę prostą stronę www? A może potrzebny Ci jest zaawansowany CMS? Oferuję wykonanie strony internetowej według Twojego projektu lub w oparciu o profesjonalne szablony. Korzystam z popularnych i sprawdzonych rozwiązań.

iPad-IT-Asystent-www

STRONY RESPONSYWNE

MASZ PYTANIA ?
NAPISZ LUB ZADZWOŃ.